Korupcijos prevencijos programa ir Priemonių planas

KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA.pdf

KORUPCIJOS PREVENCIJOS 2023–2025 METŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO PLANAS.pdf

KORUPCIJOS PREVENCIJOS ISTATYMAS 2022-01-01.docx

V1-95 DĖL DALYVAVIMO ANTIKORUPCINIO ŠVIETIMO KONKURSE „SKAIDRUMĄ KURIAME KARTU'23“.pdf

MOKSLEIVIŲ KONKURSAS „SKAIDRUMĄ KURIAME KARTU“

Spalio 25 d. – lapkričio 17 d. vyko nacionalinis antikorupcinio švietimo
konkursas moksleiviams „Skaidrumą kuriame kartu 2023“, kuriame dalyvavo mūsų
mokyklos 10 klasės mokiniai su pilietiškumo pagrindų mokytoja metodininke Vida
Beresniene ir dailės vyr. mokytoja Palmyra Jančauskiene. Konkursą inicijavo
antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio,
kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas. 2023 m.
konkurso tema – skaidrumas ir netolerancija korupcijai. Konkurso metu mokiniai
atliko dvi užduotis: individualiai išsprendė keturių lygių testą skaidrumozenklelis.lt.
ir kartu su bendraklasiais atliko kūrybinį darbą - sukūrė plakatą „STOP korupcijai
pamokoje!“. Konkurso metu mokiniai ne tik įgijo žinių apie skaidrumą ir kodėl jis
yra svarbus, bet ir patobulino komandinio darbo įgūdžius.

Sausio pradžioje mokyklą pasiekė siunta iš STT: komanda apdovanota
LR STT direktoriaus Lino Pernavo padėkos raštu, o kiekvienas dalyvis gavo po
asmeninį ženklelį.

Antikorupcinio švietimo konkursas „Skaidrumą kuriame kartu“

Spalio 25 d. – lapkričio 18 d. vyko nacionalinis konkursas moksleiviams „Skaidrumą kuriame kartu“ 2022, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai su pilietiškumo pagrindų mokytoja metodininke Vida Beresniene ir dailės vyr. mokytoja Palmyra Jančauskiene. Konkursą inicijavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas. Konkurso metu mokiniai turėjo atlikti dvi užduotis: individualiai išspręsti keturių lygių testą ir kartu su bendraklasiais atlikti kūrybinį darbą. Konkurso metu mokiniai ne tik įgijo žinių apie skaidrumą ir kodėl jis yra svarbus, bet ir patobulino komandinio darbo įgūdžius. Sausio antroje pusėje dešimtokai buvo apdovanoti LR STT direktoriaus Žydrūno Bartkaus padėkos raštu, žaidimu antikorupcine tema, o kiekvienas dalyvis gavo po asmeninį ženklelį.

Atnaujinta: 2024-01-16