Renginys ‘‘ Lietuva- NATO ir ES narė‘‘
Jau dvidešimt metų praėjo, kai Lietuva – NATO ir ES sudėtyje. Šilutės r. Vilkyčių pagrindinės mokyklos 1 - 4 klasių mokiniai gegužės 8 d. taip pat pažymėjo šią sukaktį.

Į svečius atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3 – iosios rinktinės 305 kuopos vadas kapitonas Linas Ežerskis su kariškiais. Kariuomenės atstovas papasakojo apie Lietuvos kariuomenės struktūrą, sprendžiamus taikos ir saugumo klausimus bei eksponavo ginklų parodą ir kario ekipuotę. Vaikai susidomėję apžiūrinėjo karišką ekipuotę: užsidėjo šalmus, apsaugines kaukes, akinius,  matavosi sunkias liemenes, išbandė ginklų svorį ištvermės rungtyje.

Lauke buvo surengtos ištvermės, atidumo, tikslumo varžybos, kurių metu pradinukai atliko kariškas rungtis. Rungtis parengė ir organizavo Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos vyr. verbuotojas vyr. seržantas Gedeminas Gedgaudas.

Renginys tęsėsi aktų salėje, atsakant į viktorinos ‘‘Kelionė traukiniu po Europą‘‘ klausimus, žaidžiant  žaidimą ‘‘Išvardink Europos šalis‘‘.

Dėkojame svečiams už pagalbą ir bendradarbiavimą, o dalyviams - už aktyvų dalyvavimą.

Mokytojos Vanda Norvilienė ir Palmyra Jančauskienė

Gegužės 13, 2024