Metodinė diena „Praktiniai metodai, siekiant mokinių pažangos“
Vasario 20 d. Vilkyčių pagrindinėje mokykloje vyko metodinė diena „Praktiniai metodai, siekiant mokinių pažangos“ pradinių klasių mokytojams, skirta plėtoti kūrybiškumo idėjas ir suteikti įrankių efektyviam prisitaikymui prie individualių mokymosi poreikių.

Mokytojai dalinosi praktinėmis patirtimis, susijusiomis su mokinių savarankišku mokymusi, asmeninės pažangos skatinimu ir gebėjimu atpažinti savo stiprybes bei silpnybes. Metodinėje dienoje dalyvavo Šilutės ir Klaipėdos rajonų pradinio ugdymo mokyklų atstovai.  Džiaugiamės matydami jūsų aktyvų įsitraukimą, bendradarbiavimą ir gausų dalyvavimą mūsų mokykloje. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems pranešėjams už įdomius ir įkvepiančius pristatymus. Ačiū už jūsų įnašą į mokyklos kultūrą! Su nuoširdžiu dėkingumu, Mokyklos administracija.

Vasario 21, 2024