Bendradarbiavimas su kaimo bendruomene
Jau ne pirmi metai mokyklos meniniai kolektyvai glaudžiai bendradarbiauja, plečia ir stiprina ryšius su Vilkyčių kaimo bendruomene, organizuoja bendras šventes. Ir šių metų gruodžio 15 d. vakarą mūsų mokyklos popchoras koncertavo kaimo Eglutės įžiebimo šventėje.

Dainorėliai su dideliu džiaugsmu atliko dainą, kurią visai neseniai įrašė garso įrašų studijoje. Tai buvo dar viena didelė praktika, naujas mažųjų atlikėjų išbandymas, svajonė bei geros emocijos.

Džiugu, kad  bendraujant ir bendradarbiaujant komandoje, kurioje ne tik mokytojai, mokiniai, bet ir jų tėveliai – galime suorganizuoti gausybę veiklų ir renginių, padedančių visiems kartu pajusti šventinį džiaugsmą ir augti kartu. Ačiū visiems už bendradarbiavimą. Jaukių Švenčių ir sėkmingų Naujųjų metų!

Muzikos mokytoja Jolita Valutienė

Gruodžio 18, 2023