PREVENCINĖ PASKAITA "NEPILNAMEČIŲ TEISINĖ ATSAKOMYBĖ"
Lapkričio 23 d. Vilkyčių pagrindinėje mokykloje svečiavosi policijos departamento pareigūnės atsakingos už prevencinių programų skleidimą ugdymo įstaigose.

Pareigūnės vaikams ir mokyklos bendruomenei suteikė naujausią informaciją apie įvairiausią nusikalstamą veiklą, kuri nepilnamečiui asmeniui gali užtraukti baudžiamą arba administracinę atsakomybę už netinkamą ir neapgalvotą elgesį (psichotropinių medžiagų vartojimas, patyčios, nesaugus elgesys keliuose, vagystės, muštynės). Paskaitos metu pareigūnė mokiniams akcentavo, kad yra straipsnis kuris nurodo, jog nežinojimas nuo atsakomybes neapsaugo. Todėl labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę išgirsti naudingos informacijos ir ateityje galėtų pasirinkti savo ateičiai palankų elgesį.

Psichologė, socialinė pedagogė

Lapkričio 27, 2023