Edukacinė išvyka į Tauragės krašto muziejų ir Pagramančio apžvalgos bokštą
Spalio 18 dieną 8 ir 9 klasių mokiniai su savo klasių auklėtojomis vyko į smagią edukacinę išvyką.

Kelionės metu mokiniai ir auklėtojos mėgavosi nuostabiais vaizdais pro autobuso langus: įvairiausių spalvų ir atspalvių rūbais pasipuošusiais medžiais, kylančiu rūku, vaivorykštėmis.  Apsilankę Pagramančio regioniniame parke (Tauragės r.) ir užlipę į 12 m aukščio Pagramančio apžvalgos bokštą, stebėjo Akmenos ir Jūros upių santaką, grožėjosi rudeniniu pakrančių kraštovaizdžiu. Nuvykę į Tauragės pilyje įsikūrusį Tauragės krašto muziejų, mokiniai dalyvavo edukacijoje „Fotografika“, kurios metu sužinojo apie fotografavimą be fotoaparato. Kiekvienas turėjo galimybę iš turimų smulkmenų susikomponuoti mini kompoziciją ir pasigaminti nuotrauką. Nuvažiuojant ir grįžtant autobuse netilo mokinių dainuojamos dainos apie mylimą mamą, tėtį, meilę...

Išvykos organizatorės Laima Šepkienė ir Violeta Banionienė

Spalio 18, 2023