Puikus Igno Steponavičiaus pasiekimas ,,Mano gaublys‘‘ geografinių žinių konkurse
Norime pasidžiaugti 9 klasė mokinio Igno Steponavičiaus sėkme ,,Mano gaublys" geografijos žinių konkurse.

Surinkęs 25 taškus iš 30 galimų jis užėmė II vietą   Šilutės savivaldybės ,,Mano gaublys‘‘ geografinių žinių konkurso 9 klasių koncentre. Tik vienu tašku atsiliko nuo pirmos vietos laimėtojo. Puikus rezultatas, nes Ignas buvo vienintelis  pagrindinės mokyklos atstovas tarp Šilutės savivaldybės gimnazijų atstovų.  Prieš tai Ignas puikiai pasirodė atrankiniame mokyklos   etapo konkurse. Šie  pasiekimai Ignui Steponavičiui suteikė teisę atstovauti mūsų mokyklą  Šilutės savivaldybės  2024 m. geografijos olimpiadoje. Tikimės sėkmingo pasirodymo ir dėkoju visiems, prisidėjusiems prie šių pasiekimų.

Geografijos mokytojas Žydrūnas Mickeliūnas

Kovo 06, 2024