Mokyklos valgykloje mokiniai jau gali atsiskaityti už maitinimą su savo mokinio pažymėjimu
Informuojame, kad nuo 2024 m. rugsėjo mėn. mokyklos valgykloje mokiniai gali atsiskaityti už maitinimą su savo mokinio pažymėjimu.

Tam, kad mokinys galėtų atsiskaityti su savo pažymėjimu tėvai (globėjai – rūpintojai) turi atlikti tokius veiksmus:

1. Prisijungti su tėvų paskyra prie TAMO dienyno ir aktyvuoti mokinio pažymėjimo piniginę.
  2. Kairėje pusėje susirasti užrašą „U-Pay piniginė“ ir paspausti „Pagrindinis“.
  3. Atsiras mokinio pažymėjimas su Jūsų vaiko vardu ir pavarde. Paspausti žodį „Aktyvuoti“ ir susipažinti su pateiktomis taisyklėmis. Po to Jus nukreips į banką per kurį galėsite pervesti pinigus į vaiko pažymėjimą.
  4. Per TAMO dienyną „U-Pay piniginė“ galėsite stebėti, ką Jūsų vaikas perka mokyklos valgykloje.
  1. TAMO e. piniginės papildymui taikomas 0,10 Eur mokestis, kuris mokamas mokėjimo paslaugų teikėjui už kiekvieną atliktą pavedimą.

TAMO e. piniginės instrukcija.pdf

Rugsėjo 12, 2024