Lietuvių kalbos pamoka „Klaipėdos krašto tarmė“
Vasario 6 dieną, minint Klaipėdos krašto prijungimo prie Didžiosios Lietuvos 101 metines, Vilkyčių pagrindinės mokyklos 8 klasėje vyko lietuvių kalbos pamoka „Klaipėdos krašto tarmė“.

Iš mokytojos  Birutės Dapkūnienės  ir viešnios , Šilutės I-osios gimnazijos mokytojos Vaidos Galinskienės,  mokiniai sužinojo apie lietuvininkų kasdieninėje kalboje vartotus žodžius ir  donininkų (šišioniškių) tarme mokėsi skaityti Hugo Šojaus pasaką.

Šios klasės  net trims mokiniams buvo galimybė išgirsti jų prosenelių kalbą- drabužių ir buities daiktų bei maisto produktų pavadinimus. Bibliotekininkė Sandra Genienė pristatė  lietuvininkų tarmės  žodyną ir  knygą „Taip šneka lietuvininkai Saugose“, kurioje yra įrašyti Saugų apylinkės lietuvininkų -šišioniškių -pasakojimai.

Pamokos pabaigoje stropiai atliko žaidybinę užduotį „Pavadink paveikslėlį šišioniškiškai“.

Vasario 15, 2024