Vasarą pasitikom džiazo ritmu
Penktų, šeštų, septintų klasių mokiniai kartu su mokytojomis Jolita Valutiene ir Laima Šepkiene dalyvavo edukacinėje džiazo programoje-koncerte, skirtame Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Publiką įtraukiančią džiazo muzikos programą paruošė Klaipėdos choras „Aukuras“, kuriam dirigavo jaunosios kartos dirigentė Dovilė Kirdaitė. Kartu muzikavo džiazo vokalo profesionalė Raimonda Narsejeva, pianistas Mindaugas Putna, o koncertą vedė muzikos mokytoja Jonė Girdzijauskaitė.

Buvo įdomu, kad salėje sėdintys žiūrovai tapo kūrinių dalimi ir buvo kviečiami prisijungti dainuoti ir ploti ritmus kartu. Klaipėdietė solistė Raimonda mokė įvairiausių džiazo ritmų bei melodijų, kurias improvizavome visi kartu. Mokytoja Jonė papasakojo daug įdomių istorijų apie džiazą ir jo ypatumus.

Štai taip po aktyvaus koncerto džiaugėsi mokiniai: ,,Man labai patiko improvizuoti ir kurti ekspromtu“, ,,Nustebau, kad džiazą gali atlikti ne tik instrumentai, solistai, bet ir mišrus choras“, ,,Džiazas - tai laisva fantazija“, ,,Džiaugiausi muzikos lengvumu“, ,,Aš buvau muzikos kūrėjas“, ,,Labiausiai patiko paskutinis kūrinys“...

Nuoširdus, jaukus visų atlikėjų pasirodymas dovanojo puikias emocijas bei motyvacinį „užtaisą“ kitiems mokslo metams.

Muzikos mokytoja Jolita Valutienė

Birželio 16, 2023