Tradicinis IUG „Pelėdžiukai“ projektas „Po pasakų skraiste-2023“
Lapkričio pabaigoje IUG „Pelėdžiukai“ sėkmingai įgyvendino tradicinį grupės projektą „Po pasakų skraiste - 2023“.

Vaikai gilino žinias bei dalinosi patirtimi apie stebuklingą ir beribį pasakų pasaulį. Paroda „Pasakų šalyje“, edukacinė veikla bibliotekoje, pasakų („Raudonkepuraitė“, „Dangus griūva“, „Pirštinė“) inscenizacijos, užsiėmimas „Sportuoju su pasaka“, viktorina „Pasakų žinovas“, savo knygelės kūrimas – tai tik dalis veiklų, kurios dvi savaites plėtė ugdytinių žinias, tobulino jų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, skatino judėti, kurti, mąstyti ir mėgautis ugdymo procesu.

Dėkojame Mykolo tėveliams - Dianai ir Deividui Balčauskams - už sukurtą ir padovanotą teatro sceną. Ji ne tik padėjo sudominti, nuteikti vaikus projekto veikloms, bet ir skatino „pelėdžiukus“ sekti, kurti pasakas net ir laisvalaikiu.

Dėkojame Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filialo darbuotojoms - Palmyrai Jančauskienei ir Sandrai Genienei - už šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą ugdant vaikus bei galimybę bibliotekoje pristatyti vaikų kūrybinių darbų parodą „Pasakų šalyje“ (paroda vyks iki gruodžio 15 d.).

Gruodžio 04, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras