KALĖDINĖ AKCIJA "ANGELO SPARNAI"

Kalėdinė akcija ,,Angelo sparnai“

Mūsų mokyklos 7-9 klasių mokinės prisijungė prie šiltos bendrystės tradicijos – kalėdinės ,,Angelo sparnų“ akcijos, kurią jau trečius metus tęsia Pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Džiugu, kad mergaičių sukurti angelų sparnai papuoš Prezidentūros kalėdinę eglę, po to iškeliaus po skirtingus namus įvairiuose Lietuvos kampeliuose, nešdami nenugalimą meilės jėgą ir Kalėdinio laukimo džiugesį.

,,Tegul Angelo sparnai sukuria tą nepakartojamą, įkvepiančią, stebuklingą nuotaiką mūsų visų bendram skrydžiui į ateitį“, - linkėjo Pirmoji ponia.

Technologijų mokytoja Jolita Valutienė.

Lapkričio 23, 2023