Edukacija ,,Astronomijos ABC“
Ketvirtos klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamoką mokėsi apie Saulės sistemos planetas. Mokiniai sužinojo, kad mūsų Saulės sistemą sudaro Saulė ir viskas, kas skrieja aplink ją: aštuonios (kadaise devynios) planetos, jų palydovai, asteroidai bei tarpplanetinės dulkės.

Norėdami daugiau sužinoti apie Saulės sistemą, mokiniai išvyko į Klaipėdos Laikrodžių muziejų dalyvauti edukaciniame užsiėmime.

Užsiėmimo metu vaikai išsiaiškino daug įdomių faktų apie Saulės sistemą, gilinosi į astronomijos paslaptis, pakeliavo po Visatos platumas. Taip pat teoriškai pažino Saulės sistemą, daugiau sužinojo apie planetas, kitus dangaus kūnus.

Antroje užsiėmimo dalyje įgytas žinias įtvirtino - pasigamino Saulės sistemos modelį: iš kartono iškirpo Saulę, planetas, jas nuspalvino, surašė įdomiausią informaciją, visa tai sujungė į modelį.

Mokiniai gavę daug žinių nusprendė daugiau tyrinėti dangų, stebėti ,,krintančias žvaigždes“.

Mokytoja Daiva Jonušienė