PYRAGŲ DIENA
Jau dešimtą kartą mokykloje gyvuojanti Pyragų diena tapo gražia tradicija, kuri kviečia visus pabūti kartu, dalintis ne tik naminiais skanėstais, bet ir gerumu, ištiesiant pagalbos ranką ,,Išsipildymo akcijos“ herojams. Šiemet, kaip ir daugelį metų prieš tai, pagrindinis šios akcijos tikslas – padėti sunkiems ligoniukams, kurių gydymui nepakanka va

Nuo pat ryto aktų salėje ant stalų puikavosi įvairiausi gardumynai: keksiukai, pyragai, tortai, kuriuos tėvelių padedami gamino darželio grupių vaikučiai, pradinių bei  vyresniųjų klasių mokiniai, savo keptais pyragais džiugino ir mokyklos mokytojos, administracija.  Per pertraukas mokyklos bendruomenė vaišinosi arbatos ar kavos puodeliu, skanavo pyrago gabalėlius, aukojo, džiaugėsi, dėkojo ir dalinosi gerumu! ,,Išsipildymo akcijos 2023“ herojams buvo pervesta net 229 eurai! Ačiū visiems už Jūsų gerumą, nuoširdumą ir dalyvavimą!

Mokytoja Jolita Valutienė.

Lapkričio 07, 2023