Edukacija ,,Velykų belaukiant“
Pirmos klasės mokiniai kovo 19 dieną apsilankė Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, edukacijoje ,,Velykų belaukiant“.

Mokiniai susipažino su Klaipėdos krašto senaisiais Velykų papročiais bei tradicijomis. Gidė papasakojo apie senuosius kiaušinių dažymo būdus, spalvas ir ornamentiką. Vaikai praktinės dalies metu patyrinėję įvairius marginimo raštus, kruopščiai vašku margino kiaušinius, nudažė juos pasirinkta spalva.

Pirmokai išmokę marginimo subtilybių, džiaugėsi kūrybiniu rezultatu. Daugelis sakė, kad nekantraudami lauks dienos, kai vašku galės gražinti savo margučius ir smagiai sutiks gražiausią pavasario šventę –Velykas.

Klasės mokytoja Daiva Jonušienė

Kovo 22, 2024