Kūrybinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“
„Darbščiųjų rankų“ būrelio 1-3 kl. mokiniai aktyviai dalyvavo respublikiniame kūrybiniame konkurse „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“. Pasirinkome konkurso temą „Mano krašto kultūros asmenybė“ apie Mažosios Lietuvos rašytoją Ievą Simonaitytę.

Mokiniai apsilankė bibliotekoje, susipažino su I. Simonaitytės knygomis, žiūrėjo dokumentinį filmą "Ievos Simonaitytės būties ženklai Vanaguose".

Konkurso dalyviai keliavo rašytojos gimtosiomis vietomis, piešė piešinius, rašė rašinėlį.

Už aktyvų dalyvavimą konkurse pradinukai apdovanoti Lituanistų sambūrio, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto, Lietuvių kalbos instituto, Lietuvių kalbos draugijos padėkos raštais.

V. Norvilienė

Birželio 18, 2023